Sepet

Değişim ve İade Koşulları

www.mairaswimwear.com adresinden yapacağınız alışverişlerde oluşacak iade/değişim talebinizi, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 

Siparişiniz ile ilgili iade/değişim talebinizi info@mairaswimwear.com adresine, talebinizin nedeni , isim, soyisim, adres ve telefon bilgilerini de ekleyerek göndermeniz gerekmektedir.

Talebinizin aşağıda yer alan koşulları eksiksiz bir şekilde sağladığı onaylandıktan sonra işleminiz gerçekleşecektir.

- İade/değişim talep edilecek ürünün, teslim edildiği hali ile (ürün kutusu ve ambalajı var ise, aksesuarları ile birlikte) eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade/değişim koşullarına uymayan ürünlerin iadesi/değişimi gerçekleştirilmeyecektir.

- Sağlık ve hijyen faktörlerinin önemi açısından; ürün paketinin hasar görmemiş, bütün etiketlerinin koparılmamış ve yıpranmamış bir şekilde üzerinde bulunması, hijyen bandı çıkarılmamış ve zarar görmemiş, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş koşullarına uygun olarak, yurtiçi kargo ile gönderici ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

- Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi/değişimi gerçekleştirilememektedir. Faturanın altına iade nedeni, isim, soyisim, adres, telefon ve imza eklenmelidir. 

- Yurtiçi Kargo ile gönderilmeyen iade/değişim yapılacak ürünün kargo bedelinden alıcı sorumludur. 

- İndirimli, kampanyalı ürünlerde sadece değişim yapılmaktadır, iade söz konusu değildir. 

İade talebi kabul edilen ürünlerin geri ödemesi 10 iş günü içerisinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. 

Diğer sorularınız, görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir, lütfen info@mairaswimwear.com adresinden bize ulaşın.

Size özel indirimlerden yararlanmak ve sürpriz hediye çekilişlerimize katılmak için Instagram hesabımızdan bizi takip edin! @mairaswimwear #mairamermaids -->