Sepet

HİKAYEMİZMAIRA, Antik Yunan mitolojisinde Nereidler olarak bilinen, Nereus’un kızları olan 50 su perisinden biridir. Bu kız kardeşler doğanın, özellikle denizlerin ve okyanusların yardımcısı tanrıçalardır, ihtiyaç duyan denizcilere yardım etmekle görevlidirler, ve Poseidon’un yanındalardır.

Doğaya duyarlı olan MAIRA Swimwear, okyanuslara olan hayranlığımızdan, bireyselliğimizi ifade etme arzumuzdan, geleceğimize ve doğaya verdiğimiz değerden, minimal yaşam tarzına duyduğumuz ihtiyaçtan doğmuştur. Bu uzun yolculuktaki ilhamımız ve liderimiz MAIRA’nın yolunda; sürdürülebilir modanın öncüleri olmanın, minimal bir yaşam tarzı oluşturmak için en önemli adımlarından biri olduğuna inanıyoruz.

MARKAMIZIN YARATICISINDAN NOTBir tasarımcı olarak, herkesin hayatında olmazsa olmaz yer eden parçaları, kalitesi yüksek, aynı zamanda doğaya duyarlı, minimal bir estetikle yaratma hayali kurdum. Okyanuslara, verdiği sonsuzluk hissine duyduğum hayranlık, mayo ile başlamamı sağladı, ve hayallerimin peşinden gitmeye karar vermemle ilk koleksiyonu düşüncelerimde gerçekleştirmeye başladım. Bu yolculuktaki ilhamım ve yol göstericim, hayallerin nasıl gerçeğe dönüştüğüne tanıklık eden MAIRA oldu.

Azla çoğu başarmak, gelişmiş bir yaşayış biçimi oluşturmak için bir yolculuğa çıkıyoruz. Gelin, siz de minimalizm ve sürdürülebilirlik yolundaki bu kız kardeşlere katılın.

Hikayemiz


Size özel indirimlerden yararlanmak ve sürpriz hediye çekilişlerimize katılmak için Instagram hesabımızdan bizi takip edin! @mairaswimwear #mairamermaids -->