Sepet
MAIRA Swimwear, 3 anahtar kelimeye bağlı kalarak, daha iyi bir gelecek inşa etme yolunda, doğaya duyarlı ürünler yaratma isteğiyle ortaya çıkmıştır;

SÜRDÜRÜLEBİLİR / ETİK / DOĞA DOSTU.

Mayolar vücudumuzda ikincil bir deri görevi görür, bu nedenle kullanılan maddelerin doğaya olduğu kadar insan sağlığına da büyük etkisi bulunmaktadır. Peki neden kalitenin yanında tasarımı ile tarzımızı da korurken, doğaya, geleceğimize duyarlı ve insan sağlığına zararı olmayan ürünler yaratmayalım?
MAIRA Swimwear için modada etik üretim bir seçim değildir, olması gerekendir. Azla çoğu başarmanın mümkün olduğunu göstermek, doğada yarattığımız negatif etkiyi azaltabileceğimiz bir yaşam biçimi yaratmak için buradayız. Bu nedenlerle markamızın kimliğini oluştururken, her anlamda etik & sürdürülebilir çözümler yaratmak için çabalamaktayız.
Ürünlerimizin tümü, dünyanın her yerindeki okyanus ve denizlerden toplanan hayalet balık ağları ve diğer atık naylonların yeniden üretilmesiyle oluşturulan İtalyan kumaş ECONYL® kullanılarak üretilmiştir. Etkileyici bir şekilde dayanıklı ve konforlu olan bu kumaş, klor, güneş kremi ve yağlarının verdiği zararlara karşı dirençli, uzun ömürlüdür.

Hepsi birbirinden değerli mayo/bikinilerimizin yanı sıra, MAIRA’nın beraberindeki %100 pamuk çantası, kutuları gibi bütün paketleme öğeleri de dönüştürülebilir ve doğa dostudur. Bütün MAIRA ürünleri elde üretilmiştir. Etik şartlar sağlanarak uzun ömürlü MAIRA parçaları, bu yazın yeni favorisi olmak için üretildi.

Biz minimalist bir yaşamın savunucularıyız, ve yaşayış şeklimizi nasıl basit hale getiririz bunu göstermek için burdayız. Her zaman kendimizi ifade etmenin minimal halini keşfetmeye çalışıyoruz. Bu nedenle her bir MAIRA parçası iki taraflı kullanılabilir, mix&match yapılarak herkesin vücut tipine uygun modeli bulmasını sağlar. Bireyselliğimizi en iyi şekilde yansıtmak önceliğimizdir.

MAIRA DENİZ KIZLARININ MİNİMAL VE SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM YOLCULUĞUNA HOŞGELDİNİZ.

Sürdürülebilirlik


Size özel indirimlerden yararlanmak ve sürpriz hediye çekilişlerimize katılmak için Instagram hesabımızdan bizi takip edin! @mairaswimwear #mairamermaids -->